Autokar do Braunschweig

Bilety autokarowe Voyager
Bilety autokarowe Voyager

Bilety autokarowe Euroticket
Bilety autokarowe Euroticket

Podróżowanie, również to na trasach międzynarodowych cieszy się wśród Polaków dużą popularnością. W ostatnich latach, wśród wszystkich realizowanych tras, znacznie zwiększył się odsetek podróży służbowych i zarobkowych. Najczęściej wykorzystywanym środkiem transportu, w realizacji tych podróży, jest autokar. Przewozy autokarowe zapewniają bowiem wygodną podróż z profesjonalną obsługą, niską cenę przejazdu, a także, a przede wszystkim ogólną dostępność przystanków autobusowych dla zainteresowanych, i to zarówno w kraju wyjazdowym, jak i w kraju docelowym.

Tak więc ogólne poruszenie na polskim rynku transportu autokarowego, wywołane znacznym wzrostem popytu na przejazdy, spowodowało powstanie wiele nowych tras międzynarodowych, zwiększenie częstotliwości tras realizowanych na najbardziej obleganych kierunkach, a także powstanie wielu nowych firm transportowym, wspomagającym stronę podażową na tym rynku. Transportem autokarowym dojechać można bezpośrednio z Polski do wielu większych i mniejszych miejscowości europejskich, w tym m.in. do Braunschweig w środkowych Niemczech.

Bilety do Braunschweig

Połączenia te obsługiwane są przez jedną z następujących firm transportowych: Ecolines, Eurolines Polska, Gairing, Olivia, PKS Warmia, Polonia Transport, Touring/Gromada oraz firma Zawadzkie. Jedna z przykładowych tras prowadzi z Giżycka przez: Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz; z Białegostoku przez: Zambrów, Wyszków, Warszawę, Łódź; z Suwałk przez: Augustów, Ełk, Łomżę, Ciechanów, Płock, Włocławek; z Elbląga przez: Gdańsk, Tczew, Malbork, Świecie, Gniezno, Poznań; a następnie przez Świebodzin zmierza do Braunschweig, a docelowo kończy się w Aachen. Inna zaś trasa realizowana jest na trasie Gdynia, bądź Wejherowo – Stuttgart m.in. przez: Wałcz, Kołbaskowo, Słupsk, Koszalin, Goleniów, Szczecin i Braunschweig.

[Głosów:1    Średnia:5/5]