Autokar do Cork

Bilety autokarowe Voyager
Bilety autokarowe Voyager

Bilety autokarowe Euroticket
Bilety autokarowe Euroticket

Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy to przykładowe państwa, do których od kilku lat podejmowanych jest znacznie więcej podróży, aniżeli wcześniej. Rozpoczęło się to z momentem wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, co wiązało się ze znacznym zwiększeniem realizowanych podróży, do tych krajów w szczególności służbowych, a także czasem zarobkowych. Jednym z częściej wybieranych środków transportu na trasach międzynarodowych są przejazdy autokarowe. Cieszą się one niezwykłym powodzeniem, głównie z powodów niskich kosztów i wygodnych warunków podróży, a także ogólnej dostępności dla wszystkich zainteresowanych osób na terenie całego kraju.

Ponadto trasy poprowadzone są do wielu większych i mniejszych miejsc w całej Europie. Bilety na przejazdy również można nabyć albo bezpośrednio w biurach podróży, albo za pośrednictwem Internetu. W ramach jednego biletu pasażer przewieźć może jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu dodatkowego, o łącznej wadze określonej w warunkach przejazdu, określonych indywidualnie przez poszczególnych przewoźników. Jednym z zakątków, do którego dotrzeć można połączeniem bezpośrednim z Polski jest miasto Cork, położone w południowej części Irlandii.

Bilety do Cork

Jest to niewielkie miasteczko, a mimo to jest ono jednym z dwóch miejsc w Irlandii, do którego kursują autokary bezpośrednio z Polski. Trasy te obsługuje jedynie firma Eurolines Polska, która jest zrzeszeniem wielu firm transportowych w Polsce. Miejscowościami polskimi, z których wyjechać można w podróż do Cork są m.in.: Olsztyn, Gdańsk, Elbląg, Koszalin, Szczecin, Warszawa, Łódź, Poznań, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice oraz Wrocław. Zagranicznymi miejscowościami pośrednimi są zaś: Londyn, Milton Keynes, Northampton, Nottingham, Leicester, Manchester, Liverpool, a także Cork.

[Głosów:1    Średnia:5/5]