Autokar do Kopenhagi

Bilety autokarowe Voyager
Bilety autokarowe Voyager

Bilety autokarowe Euroticket
Bilety autokarowe Euroticket

Rynek międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce jest stosunkowo dobrze rozwinięty. Charakteryzuje się on wysoką jakością świadczonych usług, utrzymującą się na stałym poziomie. Ten wzrost został w dużym stopniu spowodowany konkurencją, jaka pojawiła się na tym rynku z momentem wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Nowe firmy transportowe były po części wynikiem wzrostu zapotrzebowania zgłaszanego przez podróżnych na przewozy międzynarodowe.

Jednakże wówczas podaż w pewnym momencie zaczęła przewyższać popyt, bo wymusiło na firmach zwiększenie jakości świadczonych usług, bądź wystąpienie z rynku. Obecnie klienci mogą być pewni, iż jakość kupując bilet na transport międzynarodowy, liczyć można na bezpieczną i komfortową podróż, odbywającą się w wygodnych warunkach z kompetentnym i miłym personelem obsługującym. Polskie linie autokarowe oferują przewozy do wielu państw i miast europejskich. Są to zazwyczaj większe miasta w danym państwie, jednakże, jeśli popyt jest zgłaszany na inne regiony danego kraju, wówczas przewoźnicy, odpowiadając na to zapotrzebowanie tworzą nowe trasy, uwzględniające ten popyt.

Bilety do Kopenhagi

Jednym więc z miast, do którego polskich pasażerów dowożą rodzime firmy transportowe jest stolica Danii – Kopenhaga. Trasy do tego miasta oferuje czterech przewoźników: Becker Reisen, Agat, BTZ-PTTK Katowice oraz Balic Bus. Podróż na przykładowej trasie z Warszawy do Kopenhagi trwa około 20 godzin i kosztuje pasażera od 340 do 400 zł w jedną stronę. Trasa ta prowadzi z Białegostoku, m.in. przez: Łomżę, Warszawę, Łódź, Poznań, Świebodzin, Berlin, Hamburg, Lubeck, Neumunster, Kiel, Schleswig, Flensburg, Holding, Odense i prowadzi docelowo do Kopenhagi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]