Gromada

Gromada Firma Przewozowa

Firma „Gromada” może poszczycić się już 70-cio letnią obecnością na rynku usług przewozowych, turystycznych i hotelowych. Znajduje się w strukturze Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej „Gromada” i zawiera w swojej ofercie licencjonowane usługi zarówno jeśli chodzi o transport krajowy, jak i międzynarodowy. Do dyspozycji klientów „Gromady” pozostają nowoczesne autokary następujących marek: Neoplan, Bova, Scania Irizar New Century i VAN-y marki Chrysler Voyager, które spełniają określone przez Unię Europejską standardy. Oprócz autokarów firma wypożycza również samochody typu: Chrysler Voyager, Opel Astra, Opel Vectra i Opel Vivaro wraz z kierowcą.

>>>Kup Bilety GROMADA On Line<<<

Bilety autokarowe Voyager
Bilety autokarowe Voyager

Bilety autokarowe Euroticket
Bilety autokarowe Euroticket

Biura firmy „Gromada” znajdują się na terenie całej Polski (ponad 40 własnych i 300 agencyjnych), a główna siedziba mieści się w Warszawie, przy ul. 17 stycznia 32, tel. 0 22 846 54 04, /05/06, adres mailowy: transport@gromada.pl.

Gromada Transport Sp. z o.o. obsługuje regularne linie na trasach z Polski do Niemiec, a ponadto zapewnia przewóz klientów do ośrodków krajowych:

  • na Kaszubach, Warmii i Mazurach,
  • nad morzem (Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnówek, Niechorze, Mrzeżyno, Ustronie Morskie, Pogorzelica, Dźwirzyno, Mielno, Ustka, Łeba, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Gdańsk, Krynica Morska),
  •  w górach (Przesieka, Karpacz, Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Lądek Zdrój, Rabka, Zakopane, Niedzica, Szczawnica, Krynica, Iwonicz Zdrój, Solina, Busko Zdrój, Cisna, Cedzyna).

W swojej ofercie firma „Gromada” zawarła również wiele obozów młodzieżowych w Polsce (Stegna, Krasnobród, Roztocze) oraz za granicą: w Bułgarii, Grecji, Francji, Hiszpanii, na Sycylii, Słowacji i we Włoszech. Nie brakuje też propozycji dla klientów indywidualnych – w ofertach zagranicznych dzięki „Gromadzie” można znaleźć się w: Bułgarii, Chorwacji, Litwie, Ukrainie, Słowacji, Węgrzech, Włoszech, Chorwacji, jak również: Australii, Nowej Zelandii, Chinach, RPA, Izraelu i na Hawajach.
Ponadto firma „Gromada” zapewnia kompleksową obsługę w zakresie turystyki pielgrzymkowej, zawierając w programie trasy do Lichenia, Częstochowy, Krakowa (śladami Jana Pawła II), a także do sanktuariów Białowieży i Podlasia, Warmii i Mazur oraz pielgrzymki do Wilna. Organizowane są również atrakcyjne pobyty weekendowe w Krakowie i Warszawie, wystawy, kongresy i konferencje (catering, wycieczki). „Gromada” proponuje także swoim klientom aktywny wypoczynek (np. jazda konna, spływy kajakowe).

Dodatkowy, szeroki zakres usług to:

  • „Gromada Securitas” (ochrona obiektów turystycznych i handlowych, konwoje, instalacja systemów alarmowych),
  • „Gromada Medica” (leczenie, profilaktyka i rehabilitacja, opieka medyczna dla instytucji i firm),
  • „Gromada Invest” (inwestorstwo zastępcze – budowa obiektów hotelowo – turystycznych, opracowanie biznes planów, produkcja domków drewnianych oraz mebli).

W celu rezerwacji biletów autokarowych, wybranej imprezy lub wycieczki należy odwiedzić stronę www.gromada.pl i wybrać odpowiednią ofertę. Każda oferta zawiera dane o cenie, terminie i szczegółach podróży i pobytu. Po dokonaniu wyboru, klient firmy „Gromada” powinien kliknąć w miejsce na stronie pn „Zamów” albo „On-line”, zarejestrować się i wypełnić formularz rezerwacji. Po kliknięciu w okienko „Wybierz cenę” – klient może zorientować się, jakie są koszty przedsięwzięcia. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji należy oczekiwać na kontakt pracownika biura, który będzie chciał uzyskać potwierdzenie naszej rezerwacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]