Orbis Interbus

Orbis Transport – Interbus

Nazwa „Orbis” każdemu Polakowi kojarzy się przede wszystkim z biurem turystycznym. I faktycznie, Orbis Travel to funkcjonujące od ponad osiemdziesięciu lat biuro podróży. I to właśnie doświadczenie i długoletnia tradycja przyczyniła się do powstania firmy przewozowej – Orbis Transport. Firma ta powstała przed trzynastu laty, z siedzibą w Warszawie, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

>>>Kup Bilety ORBIS On Line<<<

Bilety autokarowe Voyager
Bilety autokarowe Voyager

Bilety autokarowe Euroticket
Bilety autokarowe Euroticket

Głównym celem działania firmy są przewozy międzynarodowe. W związku więc z długością świadczonej usługi, misją firmy jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu jazdy jej pasażerom. W celu realizacji tejże misji, tabor firmy Orbis Transport składa się z nowoczesnych autobusów marki Mercedes i Volvo, wyposażonych w lotnicze fotele z dodatkowymi stoliczkami, podnóżkami i siatkami na czasopisma. Autobusy te ponadto do dyspozycji pasażerów posiadają toalety, sprzęt audio video oraz DVD. Ponadto personel firmy Orbis Transport jest odpowiednio dobierany, nie tylko pod względem posiadanych umiejętności, ale także biorąc pod uwagę cechy osobowościowe. Dla spełniania najwyższych standardów świadczonych usług, wszelkie normy bezpieczeństwa, dotyczące przede wszystkim czasu jazdy kierowców oraz stała kontrola ich zdrowia, są restrykcyjnie przestrzegane.

Na uwagę zasługuje także dostępność biletów na przejazdy liniami Orbis Transport. Firma korzysta z pośrednictwa firmy Interbus – jednego z największych dystrybutorów biletów na przejazdy międzynarodowe. Bilet można kupić bezpośrednio w jednym z około siedmiuset punktów sprzedaży bezpośredniej, a także zamówić poprzez Internet, SMS, lub telefonicznie. Wszelkie te udogodnienia nie zwiększają ceny biletu, który przystępny jest także dla mniej zamożnych pasażerów. Orbis Transport realizuje jedynie przewozy międzynarodowe. Bazami wylotowymi z Polski dla tychże połączeń jest ponad sto miast i miasteczek, z których największe to: Białystok, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław. Bazami docelowymi tychże połączeń są miasta leżące w następujących krajach: Belgii, Bułgarii, Czechach, Francji, Grecji, Holandii, Niemczech, Słowacji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, na Litwie i na Węgrzech.

[Głosów:1    Średnia:5/5]